Top


Saysan Mekatronik, Trakya Bölgesinde endüstriyel otomasyon uygulamalarının giderek yaygınlaşmasıyla ortaya çıkan, sistem danışmanlığı ve yedek parça temini ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu tarihten itibaren Trakya Bölgesindeki güçlü ve vizyon sahibi firmaların başında yer alan Saysan Mekatronik yıllardır geniş ürün yelpazesiyle endüstriyel malzeme konusunda bilgi ve hizmet almak isteyenlerin tek adresi konumundadır.

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana en iyiyi doğru ve süratli bir şekilde, siz müşterilerimizin hizmetine sunmayı ilke edinmiş olan tecrübeli kadromuz ile otomasyon uygulamalarınızın çözüm partneri olmaya devam edeceğiz.

Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

Firmamız için, müşterilerimizin güvenini kazanmak, para kazanmaktan daha önemlidir. Bu yüzden faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana; Firmamızın misyonu, teknoloji, bilgi, deneyim ve verimlilik kavramlarını insan kaynaklarımızla güçlendirerek sürekli gelişim sağlamak, mevcut ve potansiyel müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunmak, firmamız müşterileri ve çalışanları için maksimum değeri yaratmaktır.

Üstün iş ahlakı ve dürüstlük prensibimizden ödün vermeden sektörde kalıcı olmak, büyümek ve standartları belirlemek mükemmel olmaya giden yolda belirlediğimiz hedeflerdir.

Hizmet Politikamız

Hizmet Politikamız

Saysan Mekatronik olarak hizmet politikamızı; önce insan, önce şirket çalışanları, önce müşteri memnuniyeti olarak belirledik. Yani bütün yatırımlarımız insan üzerine. Çalışan personellerimizin teknik kalitesinin yüksek oluşu, doğrudan uyguladığımız projelere yansımaktadır. Bu da müşteri memnuniyetini getirmektedir.

En büyük ilkemiz; teknik olarak bilgili ve tecrübeli personeli ile müşterinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, kaliteli, optimum maliyetli, efektif çözümler üretmektir.